Головна / Новини / Світ / У Росії прогримів ядерний вибух: небо залило помаранчевим кольором, термінова заява

У Росії прогримів ядерний вибух: небо залило помаранчевим кольором, термінова заява

Сполучені Штати Америки відреагували на ядерну аварію на військовому полігоні в Архангельській області Російської Федерації, де загинули місцеві військові, фахівці “Росатому”. Також з’явилася інформація, що у навколишнє середовище нібито стався витік токсичного палива та радіації.

Відомо, що з екстреною заявою до голови Кремля Путіна звернувся в Twitter президент США Дональд Трамп, пише портал “Політека“.
“У нас є подібні, хоча і більш досконалі технології. Вибух російського Skyfall (“Буревісник” в класифікації НАТО, — ред.) викликав занепокоєння людей щодо стану повітря навколо об’єкта і далеко за ним. Недобре!”,   зазначив Трамп.

Це не підтверджено офіційно (і навряд чи коли-небудь буде через секретність військових випробувань), однак різні джерела і експерти вважають, що під час випробувань в Білому морі розірвало саме 9M730 “Буревісник” — проект міжконтинентальної крилатої ракети глобальної дальності з ядерним двигуном.Під час ядерного НП під Архангельськом 8 серпня вибухнув малогабаритний ядерний реактор. Небо стало помаранчевим. Саме таку офіційну причину НП озвучила російська влада:

“Даний малогабаритний ядерний реактор був частиною двигуна об’єкта військового призначення”, – заявив науковий керівник Федерального ядерного центру в Сарові В’ячеслав Соловйов.

Залиште свій коментарLoading...

Читайте також  Мэр Гданьска умер после жестокого нападения на концерте