Головна / Новини / Політика / У Росії заявили, що не сприймають “диктат” щодо транзиту газу через Україну

У Росії заявили, що не сприймають “диктат” щодо транзиту газу через Україну

У Росії відреагували на угоду між США і Німеччиною про “Північний потік-2”. Там кажуть, що не сприймають “диктат”.Із такою заявою виступив глава міжнародного комітету Держдуми РФ Леонід Слуцький, слова якого наводить “MK”. Зі свого боку прессекретар російського президента Дмитро Пєсков сказав, що переговори на цю тему мають комерційний характер.


Так, Слуцький раптом згадав про суверенність і назвав пункт угоди, в якому Німеччина має намір домагатися, щоб транзит газу через Україну був продовжений на 10 років, – “диктатом”.

Читайте також  Зеленский посетил Львов и огорчил украинцев: «До Европы 100 километров, но идти придется 100 лет» (видео)

“Ми – суверенна держава, яка не сприймає диктату ззовні, тим більше в питаннях економіки. З цього і будемо виходити”, – сказав він.

Водночас глава комітету підкреслив, що Росія нібито не має наміру відмовлятися від транзиту через Україну через запуск “Північного потоку-2”.
Також Пєсков додав: такі переговори не ведуть президенти, оскільки вони є комерційними. Так він відповів на запитання про те, чи планує Путін обговорити цю тему з президентом України Володимиром Зеленським.

Залиште свій коментар