Головна / Новини / Культура / У Росії зняли з ефіру серіал “Слуга народу”

У Росії зняли з ефіру серіал “Слуга народу”

Російський розважальний телеканал ТНТ повністю зняв популярний український серіал “Слуга народу”, після того, як запустив версію із жартом про президента РФ Володимира Путіна.

За даними видання “Ведомости“, про це розповів представник каналу, пояснивши, що спочатку ніхто й не збирався показувати більше трьох перших серій.

Зокрема, перші три епізоди було показано в ефірі каналу, який належить “Газпром медіа”, в середу, 11 грудня. У телепрограмі було зазначено, що продовження виходитиме в ефірі ТНТ з 19:00 до 20:30 12 та 13 грудня. Проте, тепер вказано серіали “Інтерни” і “СашаТаня”.

В связи с ликвидацией склада полная распродажа! Ботинки ECCO -…
Ботинки ЕССО со скидкой 73%! Мизерная цена!

Серіал "Слуга народу" зняли з ефіру ТНТ після скандалу про Путіна

Серіал “Слуга народу” зняли з ефіру ТНТ після скандалу про Путіна

“Цілком перший сезон спочатку призначався для показу тільки на платформі PREMIER”, – сказав представник ТНТ у коментарі журналістам.

Читайте також  Онука Ротару спустила тисячі євро на дуже відверту сукню, з’явилися фото

А початковий анонс ТНТ щодо щоденного показу серіалу він назвав “маркетинговим ходом з підвищення впізнаваності платформи”. Представник ТНТ не став відповідати на питання, чому телеканал вирішив показати весь сезон тільки в інтернеті, тим більше, що серіал доступний в онлайн-кінотеатрі “КиноПоиск” (належить “Яндексу”, який заблоковано в Україні. – Ред.).

Він також уточнив, що весь сезон буде доступним в онлайн-кінотеатрі PREMIER тільки з 12 грудня. Проте, увечері, напередодні, жодних згадок на платформі не було.

За даними видання, канал швидко поміняв програму, зокрема, призначивши на 22:00 у мобільній та десктопній версіях сайту ТНТ різні заміни. В одній були серіали “Полярний” і “СашаТаня”, а в іншій – “Інтерни” і “СашаТаня”.

“Путін Хубло” в серіалі “Слуга народу”

 

Залиште свій коментарLoading...