Головна / Новини / Надзвичайні події та кримінал / У столичному ліцеї діти зламали хребет однокласнику: відео

У столичному ліцеї діти зламали хребет однокласнику: відео

У Києві школярі побили свого однокласника і зламали йому хребет. Про це повідомляє ТСН.

Семикласник Максим згадує:

«Було дуже боляче в серці, в грудях і не відчував своїх ніг».Мати школяра Анна Чернікова нарікає:

«За шість хвилин скалічили життя моєї дитини».

Інцидент стався 7 грудня. Уже чотири місяці, як Максим прикутий до ліжка. 12-річний Максим активно займається плаванням і спортивно-бальними танцями. У вересні 2017 року хлопчик перейшов з простої школи в спеціалізований столичний ліцей, щоб стати в майбутньому рекламістом.

Через три місяці навчання, однокласники ледь не вбили школяра. Максим розповідає:

«Відбирали сумку, били, штовхалися, брали рюкзаки і перекладали речі. Після цього я побіг на другий поверх. Але вони там мене знайшли і побігли. Некрішевич мене вдарив по плечу, я захищався, щоб вони мені в голову не потрапили. Некрішевич сказав дітям, які там стояли: «Відійдіть!», і з усієї сили вдарив мене, я відлетів і впав».
Дитину привели в медпункт. Він скаржився на гострий біль в спині, грудях і серці. Не відчував ніг. Все, що зміг зробити, – зателефонувати до бабусі.

Валентина Волокжаніна, бабуся Максима, згадує:

«Я приїхала через півтори години туди. І ніяка допомога дитині не була надана взагалі! Розумієте? При всьому при тому, що дитина скаржилася на гостру серцеву біль. Коли вони зайшли в кабінет, знаєте, про що вони запитали? Вони не запитали, як він себе почуває, вони запитали: а ти бився? а ти давав здачі? а хто перший кого вдарив? Поки я в грубій формі не припинила цей допит. Потім вже приїхала швидка допомога».

Читайте також  Шулявский мост «попал» в смертельную историю: в этот раз рухнули бетонные плиты (фото, видео)

У лікарні лікарі виявили набряк спинного мозку та забій грудної клітки. Через чотири дні поставили діагноз – перелом хребта.

Мама Максима Анна Чернікова каже:

«Це не нещасний випадок! Нещасний випадок – це коли людина послизнулася і впала. А тут напали, побили, кинули і зламали хребет! Під час навчального процесу! У школі! Я віддала здорове дитя і забрала звідти покалічене!».

Керівництво ліцею запевняє, що провело розслідування і покарало винних. Кажуть, що проблем з буллінгом в навчальному закладі ніколи раніше не було. Однак мама Максима демонструє відео знущань над іншими дітьми, які учні викладали в інтернет. Анна Чернікова говорить:

“Група “Мемчікі 7А” в соцмережі. Почав розповідати, що хлопці ображають один одного, знімають постійно на відео, знімають його, як він переодягається в роздягальні, коли йде на уроки. Розповів про те, як його однокласника Женю Раєвського побили, просто поваляли ногами. Діти це розцінюють як гру».

Директор ліцею Ірина Бабка вважає, що це звичайні конфлікти:

«Ви ж розумієте, що це діти, це людський фактор, це ситуація спілкування підлітків. Виникають різні моменти, різні ситуації, але не було і немає таких, які не можуть люди між собою вирішити».

Залиште свій коментарLoading...