Головна / Новини / Суспільство / У столиці проходить мітинг проти діючої влади: оточено пам’ятник Шевченку

У столиці проходить мітинг проти діючої влади: оточено пам’ятник ШевченкуБіля підніжжя пам’ятника Тарасу Шевченку в Києві активісти руху “Рух Нових сил” розгорнули банери з вимогою імпічменту президента України Петра Порошенка, відставки генерального прокурора Юрія Луценка та створення антикорупційного суду.

Близько 200 осіб проводять мітинг вранці 9 березня в парку Тараса Шевченка в центрі Києва, вимагаючи відставки чинної української влади, повідомляє “Інтерфакс-Україна”.


За даними “Громадського ТБ”, вранці поліція не пускала людей в парк Шевченка, територію оточили також співробітники Служби безпеки України і Національної гвардії.


На входах до парку встановлені металеві рамки, при цьому біля парку зібралося кілька груп людей, деякі з них у камуфляжі формі Збройних сил України, деякі – в чорній формі батальйону “Донбас” з відповідними шевронами.

Читайте також  "Убийцы, мы вас не посылали!" Двух волонтеров высадили из автобуса из-за фильма на русском

Вони заявили, що зібралися висловити свій протест проти чинної влади, зокрема, проти президента України Петра Порошенка.Кореспондент “Громадського ТБ” повідомив, що кілька груп людей перестрибнули через паркан і потрапили в парк.

Як пише “Інтерфакс-Україна”, біля підніжжя пам’ятника Тарасу Шевченку активісти руху “Рух Нових сил” розгорнули банери з вимогою імпічменту президента Петра Порошенка, відставки генерального прокурора України Юрія Луценка та створення антикорупційного суду.

Присутні чекають главу держави, який традиційно в день народження Великого Кобзаря 9 березня покладає квіти до його пам’ятника.

На території, що прилягає до парку, спостерігається значна кількість правоохоронців, обстановка в даний час спокійна. Присутні виступають зі сцени в парку.

Залиште свій коментар