Головна / Новини / Політика / Україна стала на крок ближче до НАТО: Порошенко підписав важливий указ

Україна стала на крок ближче до НАТО: Порошенко підписав важливий указ

Президент Петро Порошенко підписав Указ “Про затвердження Річної національної програми під егідою Комісії Україна – НАТО на 2018 рік”

Про це стало відомо з повідомлення прес-служба глави держави.

“Річна національна програма повинна забезпечити виконання пріоритетних завдань співробітництва України з Організацією Північноатлантичного договору, а також відповідних рішень, прийнятих в ході засідання Комісії Україна – НАТО на рівні глав держав і урядів 9 липня 2016 року у Варшаві”, – зазначають в прес-службі Порошенка.


Річна національна програма є системним стратегічним документом, що визначає пріоритетні завдання на 2018 рік і середньострокові цілі, які планується досягти до 2020 року.

Цей документ також передбачає конкретні практичні заходи в рамках реалізації політики євроатлантичної інтеграції України, реформування сектора безпеки і оборони країни відповідно до стандартів і рекомендацій Альянсу.

Читайте також  У Зеленского заявили, что Порошенко с сегодняшними дебатами "дал заднюю"

Нагадаємо, українські військові зараз мають унікальний досвід, аналогів якому немає в світі. Про це заявив командир польського військового контингенту НАТО майор Радослав Кравець після спостереженнями за тактичними навчаннями в Україні.

«Українці мають унікальний бойовий досвід, аналогів якому зараз немає в світі. Під час проведення цих навчань ми були спостерігачами. У наші обов’язки входило стежити за тим, наскільки грамотно і коректно українські військові організують свої навчальні місця, чесно і відповідно до поставлених завдань проводять навчання, наскільки уважно ставляться до питань безпеки», – розповів він.

Залиште свій коментарLoading...