Головна / Новини / Суспільство / Українці масово подають на громадянство: яка європейська країна відкрила для нас двері

Українці масово подають на громадянство: яка європейська країна відкрила для нас двері

Українці масово отримують картку електронного громадянства Естонії – наші співгромадяни лідирують серед іноземців за кількістю відкритих в цій країні фірм

Про це повідомив керівник талліннського офісу юридичної фірми Віталій Галицьких.

За його словами, з початку впровадження системи електронного громадянства, а було це в 2014 році, українці зареєстрували вже 423 компанії. При цьому електронне громадянство отримав 2 131 українець.“Карта е-резидента не дає податкового резидентства або права на в’їзд до Естонії, але дозволяє реєструвати компанії онлайн, використовувати інтернет-банкінг, підписувати договори електронним підписом, подавати позови до суду”, – пояснив Галицьких.
Відзначимо, електронне громадянство дає можливість особі, яка його отримала, відкривати бізнес і користуватися більшістю державних послуг. В Естонії картку е-резидентів отримали 3,44 мільйона осіб та компаній.

Як повідомляла Politeka, спеціальний комітет експертів Ради Європи з взаємної оцінки заходів по боротьбі з відмиванням коштів та фінансуванням тероризму (MONEYVAL) викреслив Україну з “чорного списку”.

Читайте також  “Бідних поменшало, бо вимерли від щоденного покращення”: мережа обурена заявою Реви

Як повідомляв директор Департаменту фінансового моніторингу Національного банку України Ігор Береза, Україна вже не потрапляє в чорні списки країн, які відмивають гроші і що фінансують тероризм, в той час як є європейські країни, які ризикують потрапити в цей список. Відомо, що перевірка охоплювала всі сектори економіки і всі державні структури, і міжнародні експерти особливо відзначили зусилля банківського сектора України в напрямку боротьби з відмиванням грошей.

При цьому ще в лютому MONEYVAL прирівняв Україну до таких країн як Австралія, США, Канада, Сінгапур, Данія, Швеція і Швейцарія в питанні боротьби з відмиванням грошей. Європейські експерти заявляли, що в Україні значний рівень міжвідомчого і міжнародного співробітництва країни в цьому питанні.

Залиште свій коментарLoading...