Головна / Новини / Економіка / Українців змусять віддавати частину зарплати на накопичувальну пенсію

Українців змусять віддавати частину зарплати на накопичувальну пенсіюРаді порекомендували взяти за основу доопрацьований законопроект про запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування.

Таке рішення винесли в профільному комітеті з питань соцполітики, зайнятості та пенсійного забезпечення.


Документом пропонується введення децентралізованої накопичувальної системи через недержавні пенсійні фонди. Так, частина обов’язкових внесків до пенсійної системи повинна накопичуватися на пенсійних рахунках громадян, які будуть платити такі внески.Крім іншого, законопроект повинен дозволити працівникам вже з 1 січня 2018 року можливість формувати обов’язкові особисті пенсійні накопичення, за рахунок яких вони в майбутньому отримають додаткове джерело пенсійних виплат крім виплат з солідарної системи.

Читайте також  Два трильйони гривень - стільки коштують українські дороги

Для цього пропонується, встановити, що застраховані особи, яким на дату запровадження обов’язкової накопичувальної системи пенсійного страхування виповниться не більше 35 років, будуть платити зі своєї заробітної плати в недержавні пенсійні фонди внески, починаючи з 2 відсотків з щорічним збільшенням до 7 відсотків.


Людям старше 35 років дається можливість прийняття участі в накопичувальній пенсійній системі добровільно.

Залиште свій коментар