Головна / Новини / Економіка / Українцям будуть приходити дві платіжки за газ: як платити

Українцям будуть приходити дві платіжки за газ: як платити

З січня 2020 роки українці, які користуються послугами газопостачання, отримуватимуть дві платіжки – за сам газ та за послугу з його доставки.

Розділення платіжок буде для споживачів всієї країни. Про це повідомили в “Регіональній газовій компанії”, до якої входить більшість облгазів України, пише Obozrevatel.

“За доставку газу – буде окрема платіжка. Газ – окремо, доставка – окремо! Тож з січня всі споживачі газу отримають окремі рахунки: один за газ, другий – за послугу з його доставки. Розділення платіжок відбудеться для споживачів всієї країни”, – йдеться в повідомленні.


Як грамотно користуватися новою системою:

В РГК пояснили, що вартість послуг доставки буде розраховуватися індивідуально для кожного клієнта. Розмір оплати залежить тільки від обсягів споживання. Якщо людина споживає мало газу, то і за доставку з неї візьмуть небагато.

Читайте також  Реєстрація sim-карт: з осені українці реєструватимуть "сімки" онлайн

Якщо споживання газу значне, то і за доставку потрібно буде платити більше. Але є нюанс – плата за неї береться незалежно від плати за газ. Тобто, протягом опалювального сезону, коли приходять “важкі” платіжки, можна буде розраховуватися лише за газ, а доставку “закрити” пізніше, коли рахунки за газ будуть не такими великими. Тобто, можна буде одним платежем “закрити” період у півроку або рік.

“Для домогосподарств з плитою та колонкою, які використовують 170 кубометрів газу в рік, або 14-15 кубометрів на місяць, щомісячний платіж за доставку не перевищуватиме 16 грн”, – йдеться в повідомленні.

Залиште свій коментарLoading...