Головна / Новини / Суспільство / Українцям на евробляхах загрожують нові проблеми: розкрито схему

Українцям на евробляхах загрожують нові проблеми: розкрито схему

Ділки, що промишляють продажем автомобілів на єврономерах, вигадали нову легенду для покупцівВідповідно до історії, автомобілі легально ввозяться в Україну на термін до 5 років. Таким чином, на машині нібито можна без проблем пересуватися по країні весь цей період. Але, як розповів експерт, продавці лукавлять.
«У деяких країнах Європи, таких як, наприклад, Естонія і Литва, дозволяється реєструвати авто на 5 років з умовою гаражного зберігання. Тобто, машина не може пересуватися по дорогах. Їх завозять до нас і продають українцям під соусом безпроблемного користування. Ось тільки якщо щось трапиться, такі автомобілі відразу відберуть », – попереджає Сергій Креймер.

За словами експерта, такі «гаражні» авто найчастіше реєструють на фірми-одноденки. Отже, щось довести в результаті буде, м’яко кажучи, проблематично.евробляхи
Як повідомлялося, нещодавно опублікували частковий проект закону про авто на єврономерах.

Новий закон буде складатися з двох частин. У першій розпишуть шляху легалізації тих Єврономер, які вже використовуються в Україні. Друга частина – заходи, які повинні закрити можливість ввезення в Україну автомобілів в обхід митниці.

Читайте також  «На передову кинули 18-річних дітей», — волонтер просить підтримки і розголосу!

Основна мета закону – це зупинити ввезення в країну машин без розмитнення. У разі прийняття закону, українці зможуть їздити на авто, зареєстрованому на іноземну компанію, до 10 днів.

Зараз цей термін становить 12 місяців, тому багато хто купує машини за кордоном, реєструють на місцеву компанію, і та оформляє їм довіреність на користування машиною.

Якщо ж знадобиться термін більше 10 днів, то доведеться підтверджувати це документами. А якщо людина, який ввіз машину в Україну, передасть її в користування комусь іншому або розбере на запчастини, то йому загрожує штраф 17 000 грн.Залиште свій коментар