Головна / Новини / Спорт / Українець Олексій Новіков завоював титул найсильнішої людини планети (фото)

Українець Олексій Новіков завоював титул найсильнішої людини планети (фото)

Українець Олексій Новіков завоював титул найсильнішої людини планети на змаганнях “The World’s Strongest Man”, які проходили у Брайдентоні, що в штаті Флорида. Про це йдеться на офіційній фейсбук-сторінці конкурсу.

Таким чином Новіков повернув престижне звання до України вперше за 13 років – у 2004 та 2007 роках в змаганнях перемагав українець Василь Вірастюк.

Другу і третю сходинку цьогорічного конкурсу посіли британець Том Столтман і канадець Жан-Франсуа Карон.

Читайте також  Шпагат после сальто: сеть покоряет гимнастка из США - видео


Новіков також став наймолодшим переможцем конкурсу “The World’s Strongest Man” з 1984 року – українському чемпіону зараз 24.

“Це неймовірно, – сказав він у розмові з журналістами видання USA Today, коментуючи свою перемогу. – Аби це зрозуміти, вам треба це відчути. Я не можу описати свої емоції”.

Українець завоював титул найсильнішої людини планетиНаразі Олексій також має чотири титули “Найсильнішої людини України”, які він здобував з 2016 по 2019 роки.

Щоправда, у 2020-му він поступився цим званням 25-річному львів’янину Павлу Кордіяці.

Також на рахунку Новікова – перемоги на турнірі Giant Live в Ірландії (2017) та Arnold Amateur World Championship (2018).

Цьогоріч він також брав участь в конкурсі Arnold Strongman Classic, де посів п’яте місце.

У два попередні роки титул найсильнішої людини планети здобували американець Мартінс Ліцис (2019) та ісландець Хафтор Бйорнссон (2018).

Українець Олексій Новіков завоював титул найсильнішої людини планети
Залиште свій коментарLoading...