Головна / Новини / Культура / Українка з найбільшими грудьми – про заздрісників, пластику і проблеми в школі через зовнішність. Інтерв’ю

Українка з найбільшими грудьми – про заздрісників, пластику і проблеми в школі через зовнішність. Інтерв’ю

Українка з 13-м розміром грудей Міла Кузнєцова, яка стала однією зі 100 суддів шоу ” Співають всі!” на каналі “Україна”, ще в шкільному віці зрозуміла, що відрізняється від більшості своїх однолітків. Проте вже після закінчення навчання дівчина знайшла плюси в своїх пишних формах і зараз почувається впевненою жінкою.В ексклюзивному інтерв’ю OBOZREVATEL українка розповіла про зйомки в новому шоу, своє ставлення до пластики, відверті фотосесії, а також розсекретила подробиці особистого життя (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).
– Коли ви відчули підвищену увагу до себе і до своїх розкішних форм?

– Я вже в школі зрозуміла, що не така, як усі. Я відрізнялася від однокласниць, дуже сильно ніяковіла і носила речі на зо два розміри більші. А після закінчення школи я відчула себе набагато впевненіше, розцвіла й усвідомила, що мої форми – це не мінус, а плюс. І тепер, коли я десь з’являюся, у всіх піднімається настрій.

Міла Кузнєцова в спортивному костюмі.

– Завдяки чому змінилося ставлення до себе?
– Дуже важливо, які люди поруч з тобою. Якщо вони заздрять, хейтять і займаються буллінгом, то в людини дуже швидко знижується самооцінка. А коли тобою захоплюються і роблять компліменти, тоді ти розквітаєш і хочеш виглядати ще краще, щоб підтримувати свій образ. Я змінила коло спілкування й відчула ще більше позитивної уваги до себе. І я можу з упевненістю сказати, що сама людина і її добре ставлення до себе формує оточення.

Українка Міла Кузнєцова.

– На ваш погляд, харизма дається нам від природи чи це напрацьована якість?

– У когось харизма може бути вродженою здатністю притягувати увагу оточення, а в когось вона з’являється з досвідом, коли людина постійно в чомусь удосконалюється, стає впевненішою в собі і навіть у хорошому сенсі нахабнішою.

Міла Кузнєцова з Потапом.

– Що ви думаєте про новий проєкт на каналі “Україна”?– Я рада, що в нашій країні з’явилося шоу такого масштабу. На мій погляд, це дуже цікавий і грандіозний проєкт. Його однозначно чекає успіх.– Кому ви готові будете віддати свій голос?

– Не секрет, що завжди привертає увагу харизматична людина. А те, який вона має вигляд і що являє собою, миттєво створює перше враження. Я люблю яскравих, неординарних та веселих людей. Але не треба забувати, що це все-таки вокальне шоу.Міла Кузнєцова в купальнику.
Міла Кузнєцова в бікіні.

– Щодо особистого життя, ви зараз вільні чи в пошуку?

– У мене все дуже круто в стосунках! Але я зазвичай не розповідаю про особисте життя.

– Що необхідно в стосунках, крім кохання, дружби й довіри?

– Для мене дуже важливою є повага партнера і відсутність ревнощів. Мені подобаються чоловіки, які здувають з коханої жінки порошинки, подають руку, а ще я люблю високих.

Міла Кузнєцова дала інтерв'ю.

– У вас були фотосесії в білизні. Відразу зважилися чи все-таки роздумували?

– Я не вважаю, що зйомки в білизні – це щось погане. Я впевнена в собі особистість. Звичайно, це був певний крок – брати участь у таких зйомках, але в мене вже напрацьований досвід: одна фотосесія, за нею друга, третя… Тому такі пропозиції я сприймаю як частину своєї роботи.

Читайте також  Скончался знаменитый ученый Украины

– Чи надходили вам пропозиції від закордонних фотографів?

– Дуже багато. Але в мене, наприклад, немає американської візи, і я не можу поїхати попрацювати в Штати. Все-таки там платять не так, як нашим моделям plus-size. У них розцінки на порядок вищі.

– У жінок з великими грудьми часто бувають проблеми зі спиною. У вас виникають болі в спині?

– Якщо у мене болить спина – я йду до фахівця. До того ж я займаюся спортом, але водночас не збільшую навантаження, які б викликали якісь проблеми. Хіба що, якщо я проведу на ногах понад дві години, тоді м’язи спини затікають.

– Як ви ставитеся до тих, хто хоче зробити великі груди?

– Є гарний вислів: “Моє тіло – моя діло”. Кожен має право робити те, що він хоче. Якщо дівчина буде почуватися впевненою з великими грудьми, то чому б і ні? У мене нормальне ставлення до цього.

Міла Кузнєцова з рожевими волоссям.

– Сьогодні в тренді нарощені вії, великі губи, яскраво виражені вилиці. У вас все природне. Що допомагає залишатися собою?

– Я помічаю, що в деяких дівчат навіть брови не рухаються. У мене є зморшки, але мені вони подобаються. Я доглядаю за собою і вважаю, що пластика – це вже крайній захід. Може, я коли-небудь скористаюся такою послугою. Але зараз я нічого не колю. Ні лоб, ні губи. Мені це ще не потрібно.

– Чи є фраза, яка точно передає вашу позицію в житті?

– “Собаки гавкають, а караван іде”. Що б не трапилося, яка б негативна ситуація не відбулася, це все пройде. Не треба звертати своєї уваги на щось погане, тому що через місяць ти вже й не згадаєш, що тоді сталося. Мені також подобається вираз “Люди зі звичайним життям нікому нецікаві”. Треба творити і витворяти, щоб ти комусь запам’ятався! Навіть скандальчик – це більше плюс, ніж мінус.

– Але я думаю, що у вас добрі ходи і “скандальчики”. Ви не викликаєте враження злої людини.

– Ви маєте рацію, я не люблю некрасиві вчинки, та оскільки в мене великі груди, то все одно з’являються якісь новини й розмови про них. Тому мої пишні форми допомагають мені в піарі.

Міла Кузнєцова в короткій спідниці.

Коротко про знаменитість:

  • Міла Кузнєцова є володаркою корони і титулу Miss Top Model Plus Size Universe, який вона завоювала в 2019 році в конкурсі “Міс Всесвіт плюс-сайз”.
  • Активно веде блог в Instagram, де розповідає про свої досягнення, мотивує на заняття спортом.
Залиште свій коментар