Головна / Новини / Суспільство / Українка заявила, що їх змусили вийти голими на балкон у Дубаї

Українка заявила, що їх змусили вийти голими на балкон у ДубаїУчасниця скандальної фотосесії в Дубаї, 23-річна українка Ірина Сотуленко, заявила, що моделей змусили позувати голими на балконі висотки. В іншому випадку їм погрожували не заплатити за роботу.

Про це повідомляє видання Mirror. За словами дівчини, вона вмовляла організатора зйомки Віталія Гречина відмовитися від цієї витівки, адже розуміла, що вони перебувають у мусульманській країні й через це можуть бути проблеми. Але чоловік не послухав її.
“Я сказала: давайте не будемо випендрюватися. Але, дідько, нас загнали на цей балкон і сфотографували… Я знала, що їду в Дубай для фотосесії у стилі ню, але не припускала, що це буде у громадському місці”, – поділилася Ірина.

Моделі, яких заарештували в Дубаї за голу зйомку на балконі готелю

Дівчина також зізналася, що після фотосесії намагалася полетіти додому, проте влада ОАЕ затримала її. У відеозверненні, надісланому своєму хлопцеві перед затриманням, Ірина розкритикувала дії Гречина, який дозволив пікантним знімкам потрапити в мережу.

Читайте також  Мама Зеленского рассказала о повестке в армию для сына

“Все це через дебілів, яким спала на думку ідея викласти це в Instagram. Віталію Гречин, будь ти проклятий… Він дорослий чоловік, як він міг бути таким ідіотом?” – заявила Сотуленко.


Залиште свій коментар