Головна / Новини / Суспільство / Українка заявила, що працівники “Нової пошти” вкрали у неї 10 кг цукру

Українка заявила, що працівники “Нової пошти” вкрали у неї 10 кг цукру

Клієнтка “Нової пошти” підозрює співробітників поштового оператора у крадіжці. За її словами, вони вкрали в неї 10 кг цукру.Про це вона розповіла на сторінці компанії у Facebook. За її словами, крадіжками нібито займаються у відділенні №1 міста Суми.
Що трапилося

За словами клієнтки “Нової пошти”, їй надійшла посилка – мішок цукру. У ньому мало бути 50 кг.

“Запопадливий хлопчик сам привіз в авто, і допоміг завантажити в машину. А вдома я побачила, що мішок розірваний зовні – біля зав’язки – і всередині розірваний поліетилен, зважила – 40 кг замість 50-ти. Вкрали 10 кілограмів“, – розповіла вона.
Читайте також  Где купить гумат калия
Скарга клієнтки "Нової пошти"


Водночас жінка наголосила: вона не сумнівається у тому, що мішок був розірваний спеціально. Причиною такої думки є акуратний розрив, зроблений так, щоб цукор не розсипався.

Те, що сталося, вона назвала ганьбою. “Ваші працівники нишпорять по посилках і крадуть. Ганебна ситуація”, – підсумувала клієнтка “Нової пошти”.

Клієнтка "Нової пошти" не сумнівається у тому, що мішок був розірваний спеціально

Що кажуть у “Новій пошті”

У відповіді під постом про злодійство своїх співробітників у “Новій пошті”, по суті, ніяк не прокоментували ситуацію. Там лише пообіцяли провести перевірку того, що сталося.

“Будь ласка, напишіть нам номер накладної посилки. Щоб ми могли перевірити все”, – йдеться у відповіді.Відповідь "Нової пошти"
Залиште свій коментар