Головна / Новини / Суспільство / В Дарниці провели повітряного янгола в небо. Юлія Сологуб, їй було лише 25. Вся Україна плаче

В Дарниці провели повітряного янгола в небо. Юлія Сологуб, їй було лише 25. Вся Україна плаче

У Києві в понеділок, 20 січня, похоронили 25-річну бортпровідницю фатального рейсу PS752 Юлія Сологуб, тіло якої доставили з Ірану.

Про це повідомляється на сторінці Дарницької міськрайонної державної адміністрації Києва в Facebook.

“У Дарниці провели повітряного янгола в небо… Як правило, бортпровідники називають рейс “крайнім”, а не “останнім”. Але цього разу для всіх членів екіпажу і пасажирів рейсу PS752 він виявився дійсно останнім… Сьогодні Дарниця надала останній притулок одному з членів золотого екіпажу – Юлії Сологуб, їй було лише 25″, – йдеться в повідомленні.

Читайте також  Где купить гумат калия

Загибла дівчина народилася на Волині, в Нововолинську. У грудні 2019 року їй виповнилося 25 років, бортпровідницею Юлія працювала близько півроку.

Раніше всю Україну зворушили кадри з чоловіком Сологуб. Про загибель дружини чоловік дізнався від журналістів, коли зустрічав літак у “Борисполі”. Почувши про катастрофу, чоловік впав на коліна перед портретом дружини і попросив у неї вибачення, поцілувавши фото.

Залиште свій коментарLoading...