Головна / Новини / Культура / В Україні анонсували концерт Шуфутинського, який незаконно відвідував Крим: у мережі відреагували

В Україні анонсували концерт Шуфутинського, який незаконно відвідував Крим: у мережі відреагували

Внесений до бази “Миротворця” російський артист Михайло Шуфутинський зібрався виступити в Україні. Його концерт під назвою заплановано на 8 березня у столичному Палаці спорту.Подію у Facebook анонсував оператор Concert.ua. Квитки на концерт є досить дорогими – від 590 грн до 6 тис. грн. Організатори стверджують, що “сам артист та атмосфера концерту змусять вас забути про сірі будні”.
Шуфутинський анонсував концерт в Україні

Варто зазначити, що відповідний допис викликав негативну реакцію користувачів мережі, які почали залишати гнівні коментарі. У відповідь оператор заблокував можливість коментувати. Проте українці почали висловлюватися під іншими постами. Вони висловлювали впевненість, що прибрати коментарі під новиною – “не виправить маразму того, що відбувається”, а також, що його концерту в Україні все одно не буде.

Читайте також  "Танцы со звездами": Кто покинул шоу (ВИДЕО)


Варто зазначити, що серед коментаторів виявився кримськотатарський політичний та громадський діяч Рефат Чубаров. Він написав: “Сам факт того, що ви обмежили можливість залишати коментарі під постом про “майбутні” концерти Шуфутинського в Києві, свідчить про те, що ви усвідомлюєте цинічність своїх дій на запрошення російського співака, який незаконно гастролював в окупованому Криму”.

Українці негативно відреагували на новину

Нагадаємо, Шуфутинський потрапив до “Чистилища” “Миротворця” за свідоме порушення державного кордону України, оскільки в’їжджав на окуповану російським агресором територію АР Крим із порушенням українського законодавства у квітні 2017 року з метою додаткового заробітку.
Шуфутинського внесено до "Миротворця"
Залиште свій коментар