Головна / Новини / Економіка / В Україні вирішили долю авто на єврономерах

В Україні вирішили долю авто на єврономерахЩодо автомобілів з європейської реєстрацією в Україні досягнутий складний консенсус — символічний збір до Державного бюджету.

А для російських авто хочуть ввести спецзбір. Про це в коментарі «Обозревателю» заявив глава підкомітету Верховної Ради України з питань удосконалення Податкового кодексу, народний депутат від «Народного фронту» Олександр Кірш.
«Щодо єврономерів можу повідомити, що вже досягнуто дуже складний економічний і політичний консенсус. У результаті останніх акцій протесту і роботи в комітеті вийшли на рішення про те, що власники авто на єврономерах заплатять до Держбюджету символічний внесок», — заявив Кірш.

Що стосується пропозиції деяких експертів ввести спецзбір для автомобілів з іноземною реєстрацією, які перетинають наш кордон, зокрема транзитом, наприклад, з Росії до Криму або з Європи, то, на думку нардепа, ідея неоднозначна.

«Для авто з російськими номерами однозначно можна вводити такий спецзбір. Що стосується авто з Польщі, Угорщини, Словаччини, то ці країни постачають нам зараз газ. Тому на тлі погіршення відносин з тією ж Польщею та Угорщиною, введення додаткових зборів або обмежень тільки їх погіршить. Такий збір доцільно вводити для авто з іноземною реєстрацією, виключаючи країни ЄС», — пояснив Кірш.


Залиште свій коментар

Читайте також  От ПриватБанка требуют миллионы долларов: Лондонский суд принял решение