Головна / Новини / Суспільство / В Україні заборонять магазини секонд-хенд

В Україні заборонять магазини секонд-хенд

У Мінсоцполітики розробляють механізм заборони ввезення секонд-хенду в Україну.

Про це заявив заступник міністра соцполітики Олег Коваль, повідомляє “Сьогодні“.

“В Україні поширена практика, коли під виглядом гуманітарної допомоги на територію країни насправді ввозяться речі для продажу в секонд-хенді без митного оформлення “, – сказав він.І додав: міністерство буде вносити пропозицію заборони ввозити секонд-хенд в Україні.

“Ми тільки дозволяємо, наприклад, обладнання для водолазів, спеціальну форму високої якості, яка захищає пожежного”, – сказав Коваль.
Він уточнив, що відповідні пропозиції готуються спільно з Державною митною службою та реанімаційне пакетом реформ.

“Ми вимагаємо від державних установ листи-звернення до Міністерства соціальної політики, що вони чекають гуманітарну допомогу в певній кількості з встановленням на баланс. Якщо ми потім перевіримо, то відповідні державні службовці понесуть відповідне покарання. Я особисто буду звертатися в правоохоронні органи з проханням порушити кримінальну справу стосовно цих дій. Я вже кілька заяв підписав”, – підкреслив заступник міністра.

Читайте також  Аналог Мервого моря знайшли в Україні

Він зазначив, що зараз в Україні поширена практика, коли під виглядом гуманітарної допомоги на територію країни насправді ввозяться речі для продажу в секонд-хенді без митного оформлення.

“За моїми підрахунками, в тиждень держава у вигляді втрат по несплаті митних платежів втрачає близько 2 млн доларів. Тобто в рік – від 2 до 3 млрд грн”, – сказав Коваль, відповідаючи на питання, про які втрати від несплати мита за ввезення секонд-хенду під виглядом гуманітарної допомоги йдеться.

Залиште свій коментарLoading...