Головна / Новини / Суспільство / В Україні задумалися про скасування переведення годинників: злякалися за здоров’я

В Україні задумалися про скасування переведення годинників: злякалися за здоров’я

Українські чиновники в черговий раз задумалися про скасування переведення годинникаЯк стало відомо, 14 березня депутати Київради погодили проект рішення про звернення до Кабміну щодо перегляду доцільності існуючого порядку обчислення часу на території України.
Зокрема, вони погоджуються з думкою вчених і медиків в тому, що щорічне переведення годинників викликає так званий часовий стрес і негативно впливає на психологічний і фізичний стан людини.“У світі понад 60% країн не переводять годинникової стрілки. Останнім часом питання доцільності переходу на літній час набуває все більшої актуальності і серед країн ЄС. Зокрема, уряду Фінляндії і Литви домагалися скасування літнього часу в ЄС. А 8 лютого 2018 року

Читайте також  Бабусю душили і протягли по асфальту: батько-іноземець влаштував зухвале викрадення сина українки

Європарламент закликав Єврокомісію провести оцінку нинішньої системи переведення стрілок годинника двічі на рік і при необхідності змінити її “, – нагадав депутат Київради Олександр Пабат.
Відзначимо, чт згідно з даними ВООЗ, у жителів країн в яких змінюють час, на 8% виростає ризик інсульту, в два рази збільшується кількість звернень у зв’язку з проблемами серцево-судинної системи, на 12% більше викликів приймає служба швидкої допомоги, до 45% населення мають проблеми зі сном.

Залиште свій коментар