Головна / Новини / Економіка / В Україні з’явиться нова 10-гривнева монета. Фото

В Україні з’явиться нова 10-гривнева монета. Фото

В Україні з 19 листопада введуть в обіг пам’ятну монету номіналом 10 гривень, присвячену Державній прикордонній службі Збройних Сил України.

Як повідомляє прес-служба Нацбанку, вона виготовлена зі сплаву на основі цинку. Тираж монети – 1 млн штук.


В НБУ нагадали, що монета присвячена правоохоронному органу спеціального призначення, на який покладаються завдання щодо забезпечення недоторканності державного кордону.

Одним з обов’язків Державної прикордонної служби України є участь у взаємодії зі Збройними Силами України та іншими військовими формуваннями у відбитті вторгнення або нападу на територію України збройних сил іншої держави або групи держав“, – сказано у повідомленні.

Читайте також  Доходи Порошенка у 2018 році зросли у 8 разів
Пам'ятна монета 10 гривень

На аверсі монети розміщено: угорі – малий Державний Герб України, під яким напис УКРАЇНА; у центрі – емблема ДПСУ; унизу написи – 10 ГРИВЕНЬ 2020; стилізовані гілки: лаврова та калинова. Логотип Банкнотно-монетного двору Національного банку України.

Аверс монети 10 гривень

На реверсі монети розміщено: угорі написи – ДПСУ, під якими – обрис карти України, унизу – символічний прикордонний стовп, праворуч і ліворуч – композиції, що символізують діяльність прикордонників у повітрі, на суші і на морі.

Реверс монети 10 гривень
Залиште свій коментар