Головна / Новини / Суспільство / В Україну йдуть снігопади і морози до -15: синоптики назвали дату

В Україну йдуть снігопади і морози до -15: синоптики назвали дату

Погода в Україні покаже зимовий характер в середині січня. Синоптики прогнозують морози і снігопади ближче до Водохреща, 19 січня, а “в мінус” температура почне йти вже 9-10 числа.

Так, згідно з даними Gismeteo, 6-8 січня ще триматиметься плюсова температура вдень, а вночі очікується близько нуля або невеликий мінус.

З 9 по 13 число стане прохолодніше – вдень близько нуля, а вночі морози посиляться. А от з 14 по 19 число підморозить серйозніше. Найхолодніше на Сході – вдень до -9 градусів, а вночі до -15 морозу.На Півдні вдень близько -1 градуси, а вночі до -5 морозу, а на інших територіях – вдень близько -5, а вночі до -10 градусів.

Читайте також  Давно мечтал потролить россиян: юный спортсмен вызвал восторг у украинцев патриотическим поступком

Крім того, наступного тижня очікується сніг, а місцями сильні снігопади. Багато опадів буде і до кінця поточного тижня – там, де плюсова температура – дощі, а там де нуль або трохи нижче, – дощі з мокрим снігом.
Нижче дивіться прогноз погоди для Києва, Харкова, Львова, Одеси та Дніпра на два тижні.

В Україну йдуть снігопади і морози до -15: синоптики назвали датуВ Україну йдуть снігопади і морози до -15: синоптики назвали датуВ Україну йдуть снігопади і морози до -15: синоптики назвали датуВ Україну йдуть снігопади і морози до -15: синоптики назвали датуВ Україну йдуть снігопади і морози до -15: синоптики назвали дату

Прогноз погоди на два тижні (скрін: gismeteo.ua)

Залиште свій коментарLoading...