Головна / Новини / Суспільство / В Європі таке не можна: поляки масово їдуть до України за одним «товаром»

В Європі таке не можна: поляки масово їдуть до України за одним «товаром»

Волонтер Роман Синіцин пояснив, навіщо громадяни Польщі масово купують в Україні права

Так, в оголошенні, розміщеному на сторінці організації Ukrainskie Prawo Jazdy Legalnie в Facebook, зазначено, що купити права можна без внесення авансу і розрахуватися вже при отриманні документа.

Найцікавіше, що українські права полякам пропонують будь-якої категорії – А, В, С – з можливістю обміну на польські права через шість місяців.Саме це і називає Синіцин причиною: «У поляків на права просто так не здаси, є люди, які по 10 разів здають. Отримують українські за гроші, а потім міняють на польські ».

 
Що стосується самого бізнесу, то генеральний директор Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олег Назаренко вважає, що бланки, на яких видають українські права, були вивезені з Криму і Донбасу і повинні значитися в базі МВС як втрачені, хоча, можливо, до реєстру потрапили не всі документи.

Читайте також  Епіфаній пообіцяв не сварити жінок без хустки та пояснив чому в храмах немає лавок чи стільців

«Я вважаю, що ці пропозиції з продажу посвідчень робляться на підставі прав, які залишилися не виданими в Криму чи Донецьку. Потім в чиїсь руки потрапили чисті бланки, ось вони і організували бізнес. Видавати нові права складніше, до того ж їх можна пробити по базі. Та й навряд чи хтось захоче чекати за 3000 євро нових прав, якщо за 1000-2000 євро можна отримати кримський варіант », – прокоментував він одному з українських ЗМІ.

Залиште свій коментарLoading...