Головна / Новини / Суспільство / Вакарчук терміново звернувся до українців: на кону життя

Вакарчук терміново звернувся до українців: на кону життя

Популярний український співак і вокаліст групи “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук звернувся до українців. Він попросив підтримати моряків, які опинилися в полоні РФ після агресії в Керченській протоці. Відповідна публікація з’явилася на сторінці в Facebook.

Вакарчук нагадав, що вже минуло 4 місяці з того акту агресії в Керченській протоці і стільки ж українські моряки перебувають в полоні. Співак закликав українців пам’ятати про них, адже моряки є прикладом сили духу, честі і вірності своїй країні. При цьому він навіть знайшов спосіб їх підтримати.

Читайте також  Во Львовской области госпитализированы 8 человек с подозрением на коронавирус
“Пам’ятаємо про них кожен день! І підтримати їх зараз можна, написавши листа, як раніше, від руки, а головне – від серця, душі”, – написав Вакарчук і нагадав важливі правила листів в РФ.Вакарчук зазначив, що кожен лист проходить цензуру в СІЗО. Його читають і якщо щось в ньому викликає підозру, то його просто не передають адресатові. Він озвучив кілька правил, щоб лист точно дійшов до моряків.

По-перше, варто писати лише російською мовою, інакше його не пропустить цензор. Також не можна писати про політику та політичні рішення. Також не можна заявляти чий Крим тощо і малювати національну символіку.

“Пишемо слова підтримки, як ми очікуємо, молимося і пишаємося”, – резюмував артист і нагадав імена моряків.

Залиште свій коментарLoading...