Головна / Новини / Суспільство / Вас дурних вистачить: циганка пояснила, чому ніколи не працюватиме, українці шоковані

Вас дурних вистачить: циганка пояснила, чому ніколи не працюватиме, українці шоковані

Українці обурені тим, що роми, які живуть в країні, не виконують жодних об’язків громадянина, проте хочуть користуватися гарантованими законодавством правами

Про це масово пишуть у мережі.

Маса подібних коментарів з’явилася після того, як соцмережа Facebook видалила пост пост відомої телеведучої Анни Тесленко, яка назвала ромів “циганським біосміттям”. Зазначимо, що багато хто в цій ситуації підтримав ведучу і погоджується з нею.Facebook видалив скандальний дозволила собі скандальну заяву щодо ромів

Тесленко зробила пост на своїй сторінці в Facebook 25 червня у відповідь на матеріал продюсера програми “Антізомбі” Оксани Дихніч “Як проблему ромов вирішує світове співтовариство”.

“Оксана підібрала некислу добірку по спробах адаптувати “циганське біосміття” в різних країнах. Цікаво, якщо я поїду в Європу красти і с*яти в клумби, мені теж квартиру дадуть? Досить маніпулювати питаннями рас і етнічних походжень. Циган щімят не за те, що вони цигани, а за їх кримінальний спосіб життя, з яким вони прощатися не збираються”, – написала вона.
Однак, Facebook видалив цей пост Тесленко через порушення правил соціальної мережі.

При цьому користувачі мережі стали на бік телеведучої.

Читайте також  Я з дiтьми виїxaв із Дoнeцькa. Але я cпiлкyюсь з людьми, які там зaлишuлися. І я cкaжy oднe – нaм пoтpiбна cтiнa якa була свого часу в Нiмeччинi..

«І вона дуже права!!! Європа переймається правами цього непотребу? То хай заберуть до себе», «Дивно, живуть вони по своїм законам, а захищати треба по українським? Завжди лячно було коли орава циган суне», «А що вона не так сказала?! Що таке сміття?- це непотрібний мотлох,бруд,непотреб,зараза,щось смердючє….що з цього співпадає з оцім стадом? Все вірно – сміття», «Речі названі своїми іменами. Прошарок циган, що займається виготовленням та збутом наркотиків, грабунками, крадіжками, кіднепінгом, шахрайством, тощо, ведучи при цьому бродячий асоціальний спосіб життя є біологічне сміття», – пишуть коментатори.

Також одна  користувачів пригадала дуже показовий випадок.

«Колись одна з циганок, що ходили по квартирах и слізно розказували як їм важно живеться, на зауваження моєї матері,щоб ішли працювати відповіла: “А нащо. На наш вік вас дурних вистачить». От і робіть висновки», – розповіла жінка.

Залиште свій коментарLoading...