Головна / Новини / Економіка / Ваш тариф закривається: Vodafone приголомшив абонентів різким подорожчанням

Ваш тариф закривається: Vodafone приголомшив абонентів різким подорожчаннямОператор мобільного зв’язку Vodafone приголомшив своїх абонентів несподіваним переходом на дорогі тарифи і повною ліквідацією доступних

Як стало відомо, Vodafone Україна закриває свій найдоступніший тариф RED XS і переведе всіх абонентів на більш дорогі RED XS + або RED EXTRA. Абонентам доведеться платити на 20% більше.


Vodafone спочатку підняв вартість абонентської плати в своєму самому доступному тарифі з 35 до 40 грн, а потім ще раз з 40 до 50 грн в місяць. Тепер оператор повністю закриває цей тариф. Судячи з SMS, абонентам доведеться платити на 20% за мобільний зв’язок, при цьому обсяг послуг у них не зміниться.

 
Також постраждали контрактні абоненти Vodafone, які користувалися тарифами Red Light і Red S. Їх перевели на інші тарифи ще 1 травня. Судячи з SMS, вартість абонплати зросла для цих абонентів на 20-100%.

Читайте також  Яка міжнародна платіжна система буде під забороною

До того, як почати закривати старі недорогі тарифи і автоматично переводити абонентів на більш дорогі, Vodafone завчасно оновив свої пропозиції. Тепер найдоступніший тариф цього оператора обійдеться українцям в 55 гривень.

Підвищення вартості в компанії вирішили виправдати запуском в Україні 4G: “З урахуванням збільшення обсягу трафіку після запуску 4G, в новій лінійці збільшений обсяг мобільного інтернету. В залежності від обраного тарифу, клієнтам буде доступно 2, 5, 10 або 14 ГБ, в тому числі і в 4G мережі”.

Залиште свій коментар