Головна / Новини / Політика / Ваша нинішня влада виглядає не досить професійною, але ви точно переживете цей зелений шторм – Гончаренко процитував британського дипломата

Ваша нинішня влада виглядає не досить професійною, але ви точно переживете цей зелений шторм – Гончаренко процитував британського дипломата

Народний депутат Олексій Гончаренко на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook розповів про пораду, яку йому в Давосі дав британський дипломат.

Далі пряма мова:

“У Давосі мав розмову із знайомим британським дипломатом. Ми з ним неодноразово перетиналися під час роботи у ПАРЄ. Він зрадів, що я залишився у складі делегації і в особистій розмові дав цікаву пораду:«Британська імперія розпалася не у результаті війни чи соціального катаклізму, а через непрофесіоналів. Я вам, Україні, хочу побажати триматися. Раніше ви довели, що можете захистити свою незалежність, завоювати повагу серед інших держав. Очевидно, що зараз у вас не найкращі часи. Ваша нинішня влада виглядає не досить професійною, особливо у прагненні будь-якою ціною вибороти ганебний мир з Росією. Але ви точно переживете цей зелений шторм. У нас з приводу цього в Британії є приказка: час і морський прилив не чекають нікого. Тож вам треба триматися. Протримайтесь і в війні з Росією, і з вашою владою».

Читайте також  В Донецке и Луганске зреет переворот из-за Зеленского. Что происходит?І я розумію, що з такими міжнародними друзями все в України буде. Ми лише зобов’язані вистояти. Якщо ви думаєте, що лише ми з вами розуміємо, що у нас влада «профанів та туманів», то ні. Це розуміють і в Європі. На жаль чи на щастя, поки що складно казати.”

Олексій Гончаренко

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.

Залиште свій коментарLoading...