Вчинок українських фанатів викликав істерику у Держдумі. Відео

Вчинок українських фанатів викликав істерику у Держдумі. Відео

Олімпійська чемпіонка та депутатка Держдуми Росії Світлана Журова у різких тонах прокоментувала ситуацію у Зениці під час матчу Боснії та України, коли українські фанати вивісили на трибунах перевернутий прапор РФ.

На думку 49-річної ексковзанярки, це була наруга над національними символами її країни.Прапор Росії

Журова в інтерв’ю RT закликала міжнародні футбольні організації розслідувати цей випадок. Політикиня впевнена, що необхідно вигадати якісь заборони чи обмеження, для унеможливлення подібних ситуацій у майбутньому.

“З іншого боку, заборонити людям на стадіоні тримати прапор іншої країни складно, адже вони можуть підтримувати її. Але наразi ми отримали навмисну історію, а значить, це прецедент для розгляду. У результаті те, що сталося, зачепило навіть почуття боснійців, які вирішили, що це прапор Сербії. А виною всьому сам процес наруги над прапором”, – додала Журова.

Світлана Журова

У подібному ключі висловився і член комітету Держдуми з фізичної культури, спорту, туризму та у справах молоді Дмитро Свищов. Парламентар чомусь вирішив, що українських фанатів устигли побити місцеві ультрас.
“Нічого ображати нашу державу, її прапор і герб. Ніхто не має права так робити. Ми ж не перевертаємо їхній прапор, хоч він у них схожий на шведський – ніхто у нас не посміє так зробити. Ба більше, у Росії такі речі переслідуються законом”, – сказав політик.

Дмитро Свищов

Свищов упевнений, що то була провокація, яку робили бідні організатори.

“Дали по 30 доларів і найдешевші квитки, проплатили найдешевший хостел – за це вони і виконують. Нормальна людина не поїхала б на такий виїзд, їдуть ті, у кого немає нічого. Поїхали – за це і покарані”, – цитує Свищова Sport24 .

Зазнамо, що насправді жодної сутички не було, бо між групами українців і боснійців був кордон із поліції.

 

Залиште свій коментар