Головна / Новини / Культура / Ведучого Соломку відсторонили від ефіру після “жартів” про українську мову

Ведучого Соломку відсторонили від ефіру після “жартів” про українську мовуАктора і телеведучого В’ячеслава Соломка, який нещодавно в жартівливому відео висміяв “українські” слова, відсторонили від ведення ефірів на телеканалі “Київ”.

У медіа вибачилися за вчинок артиста і запевнили, що в ефір ведучий виходити не буде. Телеканал уточнив, що під час військової агресії на Донбасі, яку веде Росія проти України, жарти недоречні.


“В умовах гібридної інформаційної війни, а також військової агресії на Донбасі, яку веде Росія проти України, невдалі жарти щодо української мови, її окремих слів або фонетики недоречні. Ми також усвідомлюємо негативну моральну сторону цих відеозаписів. Зняті кадри зачіпають чутливу тему для багатьох українців і можуть трактуватися двозначно, що повинен був передбачити автор відео. Тому поки В’ячеслав Соломка відсторонений від ведення ефіру “, – йдеться у відкритому листі.

Читайте також  Ученые нашли неожиданный ляп в нашумевшем клипе KAZKA «Плакала» (видео)


Крім того, ролики в TikTok, де Соломка висміяв українську мову, сам артист пізніше видалив. Користувачі мережі негативно висловилися на рахунок жартів телеведучого Facebook і вірять, що після цієї ситуації “він винесе певний урок”.

Коментарі користувачів мережі в Facebook.
Користувачі мережі в Facebook прокоментували скандальні відео.

 


Залиште свій коментар