Головна / Новини / Наука та технології / Відновлення видалених даних з EaseUS Data Recovery Wizard

Відновлення видалених даних з EaseUS Data Recovery Wizard

Якщо ви спантеличені зникненням інформації на своєму комп’ютері і перебуваєте в пошуку гідного програмного забезпечення, який відновить всі файли на свої місця, EaseUS Data Recovery Wizard – це те, на що потрібно звернути свою увагу.

EaseUS Data Recovery Wizard – надійне і перевірене програмне забезпечення для відновлення видалених даних.Програма створена відомою компанією EaseUS, яка ще з 2014 року радує і виручає багатьох користувачів в складних ситуаціях, які виникають під час експлуатації гаджетів, смартфонів, персональних комп’ютерів, ноутбуків, лептопів і інших сучасних пристроїв, які підтримують Windows, MacOS і підключаються до них.
Ситуацій, які призводять до видалення інформації занадто багато. Одна з найпоширеніших – це відомий операція з видалення, натисканням на гарячі клавіші «Shift + Delete». Форматування, помилкові дії користувачів, вірусні атаки, зависання, збій роботи операційної системи, вихід техніки з ладу – все це і багато іншого може стати причиною зникнення інформації.

EaseUS Data Recovery Wizard представлена ​​3 версіями:

1. Free. Безкоштовна, відновлює до 2 Гб даних. Відновлює інформацію з віддаленого, прихованого, втраченого або RAW розділу.

Читайте також  Украина испытала авиаракеты "Оскол": отстреляны 300 боеприпасов

2. Pro. Професійна версія відновлює необмежену кількість даних. Є функція попереднього перегляду до відновлення. Є технічна підтримка фахівців EaseUS, які завжди готові надати якісну дистанційну консультацію і свою допомогу.

3. Pro + Bootable Media. Найповніша версія. Крім безлімітного відновлення і всіх характеристик з попередніх двох версій Data Recovery Pro + завантажувальний носій працює і завантажує з завантажуваних WinPE, коли система не запускається або падає.

При виборі тієї чи іншої програми звертайте увагу для якої операційної системи завантажуєте програмне забезпечення. Для Windows і для MacOS вони будуть різними.

За багатьма відгуками вже бувалих користувачів, які успішно відновили видалені файли завдяки EaseUS Data Recovery Wizard можна зробити загальний висновок. Працювати з утилітою дуже просто як досвідченому користувачеві ПК так і новачкові. Відновлення в 3 простих кроки: сканування, пошук, і безпосереднє відновлення автоматизоване і вимагає мінімального людського фактора, щоб вибрати і підтвердити команди. Понад 10 мільйонів людей у ​​всьому світі довіряють програмним забезпеченням від EaseUS.

Залиште свій коментарLoading...