Головна / Новини / “Відправляти усіх до тюрми?”: Зеленський запитав українців, що робити з чиновниками

“Відправляти усіх до тюрми?”: Зеленський запитав українців, що робити з чиновниками

Нещодавно Володимир Зеленський, лідер політичного руху “Слугу народу” та кандидат у президент створив нову антикорупційну програму. Вона поки що недосконала, але комік вже помітив перші прогалини у роботі ключових інституцій.

Після цього українці почали активно обговорювати його ініціативи, а одна з гілок “Зе! Команди” навіть запустила опитування у соціальній мережі: “Чи підтримуєте ви ідею відправляти один раз на рік усіх чиновників до тюрми, аби вони обдумали свій стиль життя і покращили умови тримання людей під вартою? Залишайте свої відгуки в коментарях”, – йдеться у повідомленні.І версії посипалися одна за одною. Судячи з коментарів, виборці не надто задоволені ситуацією в Україні, тому що пропозиції суворі, як ніколи.

“Усі чиновники і держслужбовці повинні жити лише в Україні(як і їх діти), вчитися в наших навчальних закладах, лікуватися в звичайних лікарнях,і їздити лише громадським транспортом. А їх заробітна плата повинна бути не більше 10 мінімальних зарплат. І кожен повинен нести кримінальну відповідальність за незаконне збагачення”, “Саджати з конфiскацiєю майна. Грошей вистачить розрахуватися з боргами МВФ, ще й залишиться на розвиток”, “Нехай кожен чиновник хоча б трохи відчує як живуть звичайні громадяни України. Нехай проїдеться в маршрутці. Нехай полікуються в районній або сільської лікарні; Нехай поживуть на мінімальну зарплату і заплатять за комуналку яка на чверть більше зарплати; Нехай повозять свої сім’ї на ЗАЗах і ДЕО які вони так чуттєво підтримують; Нехай поїдять в армійській їдальні”, – пишуть земляки.

Читайте також  Порошенко отказывается покидать президентское кресло, сделано резонансное заявление: «Господь поможет»Чи не найбільше дісталося Супрун та Гройсману: “Може бути тоді Уляну Супрун відправлять туди, звідки приїхала .Вона ж гірше ніж Гітлер. На всіх в’язниць не вистачить”, “Гройсмана випускати раз на 28 років”.

Бували й цілком продумані рішення, наприклад: прив’язати зп депутатів до мінімальної зарплати; заборонити народним обранцям хоча б на час депутатства виїзд за кордон на відпочинок, бізнес зустрічі, виставки та іншу діяльність, за межами держави, не пов’язану з питаннями в Україні; заборонити отримання освіти близьких родичів депутатів колишніх, нинішніх і майбутніх, які як мінімум не досягли повноліття, а то й 21 року; зобов’язати депутатів на період депутатства лікуватись на території держави; прибрати пільги держслужбовцям, залишити тільки соціальні багатодітним, малозабезпеченим, чорнобильцям, учасникам бойових дій; прибрати поняття службове житло і т.д.

Залиште свій коментарLoading...