Головна / Новини / Надзвичайні події та кримінал / Відвезли в лікарню: на Херсонщині школярі жорстоко розправилися з відмінницею

Відвезли в лікарню: на Херсонщині школярі жорстоко розправилися з відмінницею

У школі селища Новоолексіївка на Херсонщині двоє десятирічних школярів побили ровесницю після уроків так, що її довелося госпіталізувати.

Як пише місцеве видання “Херсонці”, це було розправою за відмінні оцінки учениці. У цей день кривдникам пощастило менше і в їхніх щоденниках з’явилися незадовільні оцінки.

За даними журналістів, однолітки побили дівчинку за гарні оцінки, “щоб не була занадто розумною”. Її довелося везти в лікарню з ударами грудної клітини і спини.

Читайте також  Журналисты нашли связь между панамским оффшором профессора Валерия Иванова и фирмами беглых Курченко и Арбузова

Відвезли в лікарню: на Херсонщині школярі жорстоко розправилися з відмінницею

Начальник Генічеського відділу Національної поліції Сергій Балута розповів, що учасників побиття запросять для надання свідчень. Їх дії не будуть кваліфіковані, як булінг – це вже не словесне цькування, а нанесення тілесних ушкоджень.

Але так як юний вік ще не дозволяє залучити двієчників до кримінальної відповідальності, на їх батьків складуть адміністративний протокол про неналежне виховання своїх дітей.

Залиште свій коментарLoading...