Головна / Новини / Політика / Війна контрабанді: “Кожна гривня має бути в бюджеті”

Війна контрабанді: “Кожна гривня має бути в бюджеті”

Кабінет міністрів України спільно з силовими відомствами напрацював загальний план дій, спрямований на ефективну боротьбу з контрабандою і тіньовими схемами на митниці.

Прем’єр запевнив, що весь силовий блок показав “повну готовність і рішучість боротися з контрабандою”. Про це повідомили в прес-службі Кабміну.

“Кабінет міністрів України спільно з силовими відомствами, Генеральною прокуратурою, Національним антикорупційним бюро України, Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою, Державною фіскальною службою розробили план дій, спрямований на ефективну боротьбу з контрабандою і тіньовими схемами на митниці”, – зазначили в прес-службі уряду з посиланням на прем’єр-міністра Володимира Гройсмана.


“План у нас готовий. Ми представляємо його, але попереджаю всіх: стережіться і починайте служити державі. Кожна гривня має бути в бюджеті”, – підкреслив Гройсман.

Читайте також  Савченко зробила гучну заяву із СІЗО

Основні положення документа були обговорені в понеділок, 18 червня, під час спеціальної наради, присвяченої проблемам, які мають місце на кордоні.

Міністерство фінансів України пропонує вдосконалити механізм взаємодії митниць і контролюючих органів при митному оформленні товарів за принципом “єдиного вікна” і гармонізувати законодавство щодо державного контролю безпечності та якості харчових продуктів. З цією метою розроблено проект постанови Кабміну “Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України”.

Залиште свій коментарLoading...