Головна / Новини / Суспільство / Вихідні в квітні: вся Україна відпочиватиме 11 днів, але одному регіону пощастить ще більше

Вихідні в квітні: вся Україна відпочиватиме 11 днів, але одному регіону пощастить ще більшеУкраїнців в наступному місяці чекає трохи більше вихідних, ніж зазвичай

Про це повідомила прес-служба Міністерства соціальної політики.


Так, вихідними днями будуть, крім вихідних, 9 і 30 квітня (понеділок). Причиною цього є те, що 8 квітня (неділя) буде Великдень. Відповідно, вихідний переноситься на наступний день.

30 квітня українці будуть відпочивати бо неробочий день 1 травня припадає на вівторок. Однак його потрібно буде відпрацювати в суботу, 5 травня.У той же час жителям Закарпаття пощастило ще більше – вони будуть відпочивати на один день більше, ніж інші. Вихідним для них також буде 2 квітня, оскільки на початку цього місяця відзначається католицький Великдень (неділя, 1 квітня).

Уточнимо, що відпрацювати додатковий вихідний жителям Закарпаття доведеться 14 квітня.


Читайте також  "Блазень, клоун, нуль. Це була найнезугарніша брехня про Зеленського": Порошенка підняли на сміх, пишеться нова історія України

Нагадаємо, на Закарпатті 15 березня буде вихідним, в цей день в регіоні буде відзначатися річниця Карпатської України. Таке розпорядження підписав голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль.

«15 березня 1939 Сейм Карпатської України проголосив державну незалежність і прийняв Конституцію, в якій визначив державною мовою українську, державним прапором – синьо-жовтий прапор, гербом – зображення ведмедя із синьо-жовтими смугами і тризубом, а гімном – «Ще не вмерли Україна», – розповів голова Закарпаття.

Так, згідно розпорядження, головам райдержадміністрацій, керівникам підприємств, установ і організацій рекомендовано перенести робочий день з четверга, 15 березня, на одну із субот квітня, коли на Закарпатті проводитимуть традиційну весняну толоку.

Залиште свій коментар