Головна / Новини / Суспільство / Вихідні в травні 2018: скільки відпочиватимуть українці

Вихідні в травні 2018: скільки відпочиватимуть українці

У 2018 року травневі свята триватимуть довше. Всього в цьому місяці в українців буде 11 вихідних.Такі дані доступні в календарі вихідних, складеному Міністерством соціальної політики.
Так, у травні українці матимуть три додаткових вихідних дні – 1, 9 та 28 травня.

Зокрема, День міжнародної солідарності трудящих – 1 травня припадає на будній день (вівторок), тому прийнято рішення перенести робочий день понеділка (30 квітня) на суботу (5 травня). Таким чином, українці відпочиватимуть у такі дні: 28, 29, 30 квітня та 1 травня.

День перемоги – 9 травня припадає на середу і за попередніми даними це буде вихідним днем.


День Святої Трійці припадає на 27 травня – неділя, відповідно вихідний переноситься і на понеділок – 28 травня. Таким чином, в українців буде цілих 3 вихідних поспіль – 26, 27 і 28 травня.

Читайте також  Тюрма є тюрма, – Сергій Стерненко передав адвокату лист із СІЗО

Також варто відзначити, що робочі дні 5 і 8 травня будуть скорочені на 1 годину.

Варто відзначити, що раніше повідомлялось, що на українців очікують спочатку триденні, а потім чотириденні канікули на початку та наприкінці квітня відповідно.

Оскільки цьогоріч Великдень припадає на 8 квітня, то українці отримають додатковий вихідний – 9 квітня. Таким чином вони відпочиватимуть від суботи до понеділка включно.

Окрім цього у квітні вихідним буде і 30 число (тобто понеділок), оскільки 1 травня (офіційний святковий день) випадає на вівторок. Згідно з рішенням Кабміну українці відпочиватимуть 4 дні поспіль – із суботи по вівторок включно. Однак 30 квітня потрібно буде відпрацьовувати у суботу 5 травня.В Україні свят стане більше, але вихідних меншеЗалиште свій коментар