Головна / Новини / Суспільство / Волонтерка поставила українцям гостре питання: “Чому ви так не вітаєте військових?”

Волонтерка поставила українцям гостре питання: “Чому ви так не вітаєте військових?”

Урочиста хода на Банкову з вигуками “Дякую, Петро” розбурхала громадськість. Але на зміну радісним вигукам прийшло і засудження. Українська волонтерка Олена Мосійчук-Мальок поділилася з українцями тим, що її стривожило в цій процесії. Дівчина опублікувала на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook пост розпачу.
“Питання – чому ви так не вітаєте військових на вокзалі коли вони повертаються додому? Немає за що? Чому ви не вітаєте і не дякуєте військовим, коли бачите їх у себе в місті? Чому ви не дякуйте волонтерам, які з 14-го показували, як робити реформи в армії і годували, одягали військових? – Нема за що? Чому ви таким натовпом не ходите на могили воїнів і не дякуєте? Чому ви не ходите на суди до активістів і воїнам? Немає за що дякувати?
Тоді мені вас шкода, вас ні вогонь не змінить, ні куля, ні міна, ні війна, ні смерть, -нічого вас не змінить поки ви не знімете окуляри!” – в серцях пише Олена.

Читайте також  В Україні введуть в обіг нові 20 гривень

Українські військові

Українські військові

В кінці свого звернення Олена просто дякує всім тим, хто чує слово “Дякую” не так часто, як того заслуговує: військовим, добровольцям, волонтерам, медикам, активістам, матерям…
“…Дякую за те, що не боячись переслідувань, ви піднімали тему несправедливості в армії, медицині і в цілому в країні. Я дякую вам і вклоняюся. Адже саме ви – мій народ, мої патріоти – саме ці п’ять років змушували працювати владу. Дякую, мені є за що вам дякувати. Мені є за що цінувати кожного з вас, мені є ким пишатися” – резюмує Олена.З нею погоджуються всі українці в коментарях:
“Несподівано, спасибі”, “Просто в десятку, дякую”, “Невдячні люди! Як тривога то до Бога, по тривозі і від Бога.”, “Ми можемо тільки підтримувати одне одного, ми для них відстій , і воювали за бізнес , цукерки”, “Розумничка! Слова від серця! Свята правда!”

Залиште свій коментарLoading...