Головна / Новини / Політика / “Все повернуть і вибачаться”: Коломойський вибухнув погрозами на адресу ПриватБанку

“Все повернуть і вибачаться”: Коломойський вибухнув погрозами на адресу ПриватБанку

Український олігарх Ігор Коломойський пригрозив тим, що робітники, які протестують напроти ПриватБанку, “можуть зайти” до головного офіс фінансової установи.

“Я вважаю, що, якщо ПриватБанк продовжуватиме так поводитися, то робітники можуть і зайти до ПриватБанку”, – заявив Коломойський. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив колишній народний депутат Сергій Лещенко.

“МВФ, на відміну від ПриватБанку, знає, як воно складеться. Все доведеться повернути назад, і потім ще й вибачатися”, – наголосив він.Зокрема напередодні Нікопольський завод феросплавів, що належить Коломойському, на аукціоні купив право оренди парковки біля головного офісу ПриватБанку у Дніпрі.

Читайте також  Судді, які приймали рішення по "Привату", вимагають імпічмент ПорошенкаЙдеться про стоянку на 144 автомобілі. Ціна, яку запропонувало підприємство олігарха, з невеликим запасом перевищила максимальну ставку ПриватБанку – 1 млн грн.

З вересня біля банку гучно протестують робітники заводу, заважаючи роботі. Тепер це місце на рік офіційно закріплене за підприємством.

Нікопольський завод феросплавів вимагає, щоб банк компенсував заводу 21 млн гривень. Ці гроші завод заплатив Нацбанку в рахунок позики, яку до націоналізації Нацбанк дав ПриватБанку. Майно заводу виступало запорукою з позиці.

Залиште свій коментарLoading...