Головна / Новини / Надзвичайні події та кримінал / “Хабар – $600 тисяч”: з’явилися скандальні подробиці розмови ”Юзіка” з поліцією

“Хабар – $600 тисяч”: з’явилися скандальні подробиці розмови ”Юзіка” з поліцією

У неопублікованій частині розмови нардепа Юрія Корявченкова (“Юзіка”) і колег зі “Слуги народу” з криворізькою поліцією останній вимагав “данину” в розмірі 600 тисяч доларів щомісяця.

Про це в інтерв’ю OBOZREVATEL сказав народний депутат Антон Поляков, раніше виключений із “СН”. За його словами, самі плівки йому анонімно надсилало якесь джерело, яке й розповіло, про що домовлялися нардепи у повній версії бесіди.

“Я б дуже хотів послухати повний запис розмови. Наскільки я знаю (мені написала людина, що її і скинула), надалі йдеться про те, що ці шість депутатів вимагатимуть щомісячну плату 600 тисяч доларів із криворізької поліції. Можливо тому, що шість осіб і по 100 тисяч на кожного.


Було б цікаво, чи відреагує президент на те, що відбувається, і як намагатиметься відвести скандал від своїх колишніх колег, того самого “Юзіка”, у якого з ним тісні взаємини багато років”, – наголосив Поляков.

Зазначимо, зустріч відбувалася в ресторані “Околиця” у Кривому Розі. З боку “Слуги народу” в ній брали участь нардепи Володимир Захарченко, Владлен Неклюдов, Юрій Кисіль, Олена Криворучкіна (раніше спіймалана на секс-скандалі у Раді), В’ячеслав Медяник (спійманий на листуванні-рішалові щодо прокурорів), Юрій Корявченков “Юзік” і його дружина Тетяна Корявченкова.

Поліцію у розмові представили Володимир Огурченко (керівник поліції Дніпропетровської області) та тодішній претендент на посаду головного поліцейського Кривого Рогу – Сергій Лукашов.

Залиште свій коментарLoading...