Головна / Новини / Надзвичайні події та кримінал / Харківське ДТП: суд надовго закрив Зайцеву і Дронова

Харківське ДТП: суд надовго закрив Зайцеву і Дронова

Олена Зайцева і Геннадій Дронов будуть перебувати під арештом як мінімум до початку літа.Звинувачення вимагало утримання водіїв під вартою. Його підтримали п’ять представників потерпілих, а також адвокат Олени Зайцевої.
Справа розглядалася в Київському районному суді Харкова. Була продовжена запобіжний захід Олени Зайцевої та Геннадію Дронову, обвинуваченим у справі про смертельне ДТП у Харкові на два місяці – до 1 червня.Права на внесення застави обидва фігуранти справи не мають. Вимоги звинувачення щодо змісту водіїв під вартою підтримали п’ять представників потерпілих, а також, з деякими застереженнями, адвокат Олени Зайцевої.

«Я вважаю, що ризики у клопотанні просто перераховані, але не доведені. Однак, з огляду на резонанс справи і почуття потерпілих, ми не будемо заперечувати позицію прокуратури», – розповіла адвокат Юлія Козир.
Читайте також  У Києві міст паралізувала жахлива ДТП: спливло красномовне відео з учасником аварії

У той же час захист Геннадія Дронова наполягала на обрання йому більш м’яких запобіжних заходів – домашній арешт з носінням електронного браслета, так як, на думку адвоката, обвинувачі не довели ризики, пов’язані з його перебуванням на волі.

Почалося все з того, що 18 жовтня 2017 року позашляховик Lexus, за кермом якого перебувала Олена Зайцева, перекинувся і вилетів на тротуар і на смерть збив п’ятьох пішоходів. Ще одна дівчина через тиждень після ДТП померла в реанімації.

Обидва учасники аварії – водій Lexus Олена Зайцева і Геннадій Дронов, який був за кермом Volkswagen Touareg – зараз перебувають у слідчому ізоляторі.

Залиште свій коментар