Головна / Новини / Наука та технології / Xiaomi презентувала PetBit для відслідковування тварин: ціна приємно дивує

Xiaomi презентувала PetBit для відслідковування тварин: ціна приємно дивує

Сьогодні, 15 червня, компанія Xiaomi офіційно презентувала свою розробку під назвою PetBit. Новий пристрій фахівці розробили задля порятунку тварин, якщо вони зникнуть. Ґаджет виконаний у формі ошийника та представляє собою GPS-трекер, який дозволяє слідкувати за місцезнаходженням того, хто його носить.Про це повідомляє akket.com.
Проте PetBit – це навіть не нашийник з GPS, а просто окремий модуль, який можна закріпити на що завгодно за допомогою спеціальної кліпси. За словами Xiaomi, його дуже зручно кріпити на будь-який нашийник, а завдяки спеціальному кріпленню він не відвалиться навіть тоді, коли домашній вихованець проявляє велику активність.За допомогою цього пристрою можна отримувати інформацію про місцезнаходження тварини в режимі реального часу та стежити за нею. У пристрої є навіть спеціальний світлодіодний індикатор, який робить собаку помітною навіть у нічний час.

Читайте також  На Дніпропетровщині презентували нові українські трактори

Виробник інтегрував в цей ґаджет спеціальний алгоритм, який враховує поведінку 200 порід собак. За рахунок нього власник може подивитися передбачуваний маршрут руху свого домашнього улюбленця. У разі, якщо вихованець загубився, його власник може відправити через смартфон на нашийник команду, яка змусить трекер висвітити на екран QR-код, відсканувавши який можна буде зв’язатися з власником тварини.
Xiaomi PetBit

Також Xiaomi PetBit вміє рахувати витрачені калорії, а крім того вираховувати подолану відстань. На одному заряді ґаджет працює до 30 днів, а ще він захищений від води і пилу за стандартом IP68.

Габарити новинки становлять 5,04 × 4,6 × 1,83 сантиметра, а важить виріб всього 26 грамів. Придбати його можна в чорному і білому кольорах за офіційною рекомендованою ціною 30 доларів (близько 786 гривень).

Залиште свій коментар