Головна / Новини / Культура / Хворий на пневмонію Григорій Чапкіс розповів про самопочуття: “Перша думка – смерть іде”

Хворий на пневмонію Григорій Чапкіс розповів про самопочуття: “Перша думка – смерть іде”

Легендарний український танцівник і суддя шоу “Танці з зірками” Григорій Чапкіс, який потрапив до лікарні із запаленням легенів, розповів про самопочуття.

Так, в інтерв’ю виданню “ГОРДОН” 90-річний знаменитість поділився, що лікарі провели ультразвукове обстеження та підтвердили в нього двобічну пневмонію. Втім, попри негативний тест на COVID-19, медики не стверджують, що зірка не підхопив коронавірус.

Артист поділився, що відчуває слабкість та відсутність апетиту.
Мені роблять 5 уколів – проти кашлю та антибіотики, щоб усунути запалення. Лікарі дивуються, адже у мене все добре – температура, тиск в нормі, серце працює добре – але є запалення легенів. Я розумію, що залежу від Бога. Але я не хочу, щоб стало гірше. Закашляюся, і перша думка – смерть іде., – поділився хореограф

Зірка додав, що в такі моменти відчиняє вікна та ходить палатою. Чапкіс зізнався, що дуже боїться смерті та додав, що переживає за свою молоду дружину.

Я побоююся, що міг заразити свою дружину. Це мене хвилює. Я ж пообіцяв зробити її щасливою, а тут такі проблеми, – розповів Чапкіс

Залиште свій коментар


Читайте також  “Я ставлюся до цього з особливою гидливістю”: Сергій Сивохо висловився про Зеленського

Loading...