Головна / Новини / Культура / “Я ставлюся до цього з особливою гидливістю”: Сергій Сивохо висловився про Зеленського

“Я ставлюся до цього з особливою гидливістю”: Сергій Сивохо висловився про Зеленського

Напередодні український телеведучий Сергій Сивохо різко висловився про критиків кандидата в президенти Володимира Зеленського.

Сивохо назвав усіх критиків і противників Зеленського “г*вн*їдами”, що викликало бурхливу реакцію в інтернеті, пише Політека.“З особливою гидливістю я ставлюся до того потоку бруду, який ллють на Володю останнім часом. Навіть не бруду, а вже відвертого л**на, причому деякі – цілими л**новозами. А чого? Бабла ж вистачає”, – саме цей вислів Сергія Сивохо викликав найбільшу реакцію в інтернеті:

“Кожна поважаюча себе і порядна людина за Зеленського”, “Зеленський наш президент”, «Сивохо правий на 100%!”, “Такий розумний і порядний чоловік, навколо нього молоді хлопці, які хочуть бачити Україну новою!”, “Україна за Зеленського” , “Я за Зеленського”, “Вова вперед”, “Володимир не підведи. Ми за тебе тримаємо кулачки”, “Так! Підтримую!!!”, “Підписуюся під кожним словом пана Сивохо”, “Розумник, я вас поважаю все правильно він наш президент і інших більше не буде, дай бог вам здоров’я”.
Один з коментаторів вважає молодість кандидата хорошим показником:

“Тільки за Володьку. Молодий, грамотний, що досягли всього сам. Молодим дорогу, Бог йому в допомогу”, “Кожен поважаючий себе закоханий у свою країну хоче хороших змін, які може зробити тільки Зеленський”, “Тільки Зеленський. Всі решта злодії, які довели країну до бідноти”.

Також знайшли і противники президентства Зеленського. Вони відзначилися більш широкою аргументацією, але меншою толерантністю:

Читайте також  За Крым не умер ни один солдат? Украинцы поймали Винника на громкой лжи

“Якщо прочитати коментарі прихильників “Зе”, то вони є істинно тими, кого назвав автор))) І ще, чим відомий цей Сивохо? Грав колись у КВН в Росії, зараз залежний від “ЗЕ”, і то – не завжди! Що корисного та важливого зробив для України? Нічого! Немає чим хизуватися! Такий же, як “Зе”! А підтримувати треба, бо грошики потрібні!))).”

Українці відчувають недовіру до коміка, тому що той ніколи не займав управлінських посад на підприємствах:

“Нехай Ігор Валерійович Коломойський спочатку ризикне призначити пана “Зе” гендиректором одного зі своїх підприємств, а потім ми, українці, може й ризикнемо призначити пана “Зе” президентом нашої України!”

Залиште свій коментарLoading...