Головна / Новини / Суспільство / Я все-таки надіюся, що я може доживу ще, що Крим повернеться в Україну: кримчанка зробила відверте зізнання (відео)

Я все-таки надіюся, що я може доживу ще, що Крим повернеться в Україну: кримчанка зробила відверте зізнання (відео)Кримчанка поділилася своїми надіями на те, що Крим все-таки повернеться до України

Мешканка Сакського району окупованого Росією Криму в ефірі однієї з радіопрограм по телефону розповіла про те, що дуже чекає повернення півострова Україні.


За словами жінки, вони з сусідкою обговорювали майбутні путінські вибори в Криму. Тоді кримчанка заявила, що голосуватиме за Собчак. На що здивована сусідка їй відповіла, що тоді Крим повернуть Україні і все населення півострова нібито «виріжуть».«Я говорю:« Ви українці самі? Через це нас ніде не поважають, що ми продаємо свою мову, свою державу. Крим наш. Крим український. Мені вже 74 рік, але я все-таки надіюся, що я може доживу ще, що Крим повернеться в Україну», – сказала жінка, розплакавшись.


Нагадаємо, кандидат у президенти Росії Ксенія Собчак прояснила свою позицію з приводу анексії Криму.

Читайте також  НБУ ввел в оборот новую монету

Вона вважає жителів Криму заручниками РФ. У той же час Собчак розкритикувала рішення української влади щодо заборони для неї на відвідування Криму через український кордон.

Залиште свій коментар