Головна / Новини / ”Якого дідька, панове?” Притула звернувся до українців з потужною заявою

”Якого дідька, панове?” Притула звернувся до українців з потужною заявою

Український гуморист і телеведучий Сергій Притула закликав українців перед виборами президента толерантніше ставиться до думки опонентів.

На цю заяву його наштовхнув інцидент із актрисою Ірмою Вітовською, котра у Facebook відкрито підтримала одного з кандидатів і нарвалася на образи та погрози, пише Обозреватель.

“Люди! Так не можна! Має бути повага! Повага до думки опонента! Якого дідька, панове! За що розпинаєте одне одного?” – написав Притула у зверненні до українців.


На його переконання, потрібно навчитися спілкуватися без хамства, незважаючи на розбіжності, давати одне одному шанс на помилку і вміти визнавати власні помилки.

Читайте також  "Щира подяка Володимиру Зеленському": Бабченко своїм постом викликав нереальний ажіотаж в мережі

Притула пояснив, що саме через ситуацію в українському суспільстві прохання шанувальників піти в президенти він залишив без відповіді.

“З вашого дозволу, я поки трохи почекаю, поки це суспільство, яке зараз нагадує неврівноваженого підлітка, переживе “перехідний вік” і хоч трохи нагадуватиме виховану молоду людину, яка не сякається на тролейбусній зупинці і не матюкається у присутності дітей. Дякую за увагу”, – підсумував гуморист.

Залиште свій коментарLoading...