Головна / Новини / Суспільство / “Якщо ви не будете діяти, то питання в Бердичеві вирішу я!”: Ізраїльський військовий терміново звернувся до Авакова
?????????????????????????????????????????????????????????

“Якщо ви не будете діяти, то питання в Бердичеві вирішу я!”: Ізраїльський військовий терміново звернувся до Авакова

Ізраїльський військовий Цві Аріелі, який висловлював протягом усього військового конфлікту в Україні свою емпатію українському народу у своєму акаунті в Facebook звернувся до голови Міністерства внутрішніх справ України Арсена Авакова і силовиків нашої країни, з приводу Бердичівського інциденту із побиттям сепаратистом бійця АТО, пише replyua.net із посиланням на ЗМІ.

Зокрема, військовий з Ізраїлю, шокований побаченим відео, жорстко висловився з цього приводу.

Таким чином, прихильник територіальної цілісності і незалежності України пише: «Українець» з Бердичева вважає, що РФ з нами не воює, і б’є українського воїна. Арсен Аваков, Антон Геращенко, Зорян Шкіряк, як ви вважаєте, чи в курсі справ поліція, що Російська Федерація воює проти України, або є всі шанси внести цю жерсть до Єдиного Реєстру Д (Наукових) Р? ».

Читайте також  Как оплачивать ТВ/интернет "Воля" и другие услуги быстро и безопасно

В цей же час Цві Аріелі додав, що якщо з боку МВС ніякої конкретної реакції не буде за фактом події, то він особисто готовий надати допомогу у вирішенні даної ситуації, щоб справедливість була відновлена. Військовий додав: «Готовий надати свою машину і особисту посильну допомогу в поїздці до Бердичева для проведення лекції з політології. Я хоч диплом з політології в Ізраїлі отримував, але з наукою знайомий, з методологією збору емпіричних спостережень теж і вважаю за необхідне виїхати відразу після етапу збору даних для імплементації висновків курсової!».

Відео побиття учасника АТО в Бердичеві:

Залиште свій коментарLoading...