Головна / Новини / Політика / Юлії Тимошенко – 61: як еволюціонував стиль української політикині. Фото

Юлії Тимошенко – 61: як еволюціонував стиль української політикині. Фото

У суботу, 27 листопада, Юлії Тимошенко виповнився 61 рік. Це одна з найвідоміших та найстильніших політикинь на території СНД. З початку політичної кар’єри Тимошенко експериментувала з різними образами та часто змінювала колір волосся.Читайте у матеріалі OBOZREVATEL про те, як трансформувався стиль Юлії Тимошенко після випуску з університету та за останні 20 років її активної публічної діяльності.
1. Бізнесвумен

Майбутня українська політикиня народилася у 1960 році в місті Дніпропетровськ (сучасна назва – Дніпро). Відразу після закінчення економічного факультету ДНУ імені Олеся Гончара стала молодою бізнесвумен. 1988 року Юлія разом зі своїм чоловіком Олександром Тимошенком відкрили кооператив “пункт відеопрокату”. Тоді вона мала волосся шоколадного кольору та одяг переважно пастельних відтінків.

Юлія Тимошенко на початку кар'єри була брюнеткою.

2. Період Тимошенко як віцепрем’єр-міністерки
1999 року Тимошенко стала віце-прем’єр-міністеркою України з питань паливно-енергетичного комплексу. Тоді вона стала експериментувати зі стилем одягу та зачісок: вона зробила каре з чубчиком і розбавила гардероб чорним одягом, а також вбраннями яскравих та насичених відтінків. Юлію можна було побачити як у штанних костюмах, так і в жакетах зі спідницею.Тимошенко любила контрасти в одязі.

3. Кардинальні зміни в зовнішності

2004 року Юлія освітлила своє волосся до пшенично-медового відтінку. Тоді ж вона і почала носити зачіску, яка стала її “фішкою” – заплітала косу і викладала її на голові “півмісяцем”. У гардеробі Тимошенко з’явилося вбрання популярних брендів – Yves Saint Laurent, Chanel, Christian Dior та Louis Vuitton.

"Фірмова" коса Юлії Тимошенко.

4. База гардеробу – сукні

Читайте також  "Ось що правки роблять": у Раді загорівся пульт для голосування – відео

Разом зі зміною зачіски Тимошенко стала дедалі рідше носити ділові костюми з піджаками та штанами чи спідницями. Вона вдягала сукні, декоровані мереживом і такі, що підкреслюють талію, а також із закругленими комірами та часто з баскою.Юлія Тимошенко купує вбрання у світових брендів.

5. Період після Євромайдану

Тимошенко знову змінила імідж: дедалі частіше почала виходити на публіку без “фірмової” коси, а в одязі крім суворих суконь-футлярів “повернулася” до костюмів зі спідницями. Окуляри з різними оправами стали постійним атрибутом стилю політикині.Тимошенко часто носить костюми-двійки.

6. Без зачіски у вигляді коси

За останні 5 років Юлія не з’являється на публіці із зачіскою у вигляді коси. Тепер її можна побачити з низькими пучками, хвостами на один бік або з розпущеним хвилястим волоссям. В одязі Тимошенко зараз віддає перевагу костюмам білих, сірих, чорних і молочних відтінків.

Тимошенко дотримується в одязі суворого дрескоду.
Юлія Тимошенко віддає перевагу одягу пастельних відтінків.
Залиште свій коментар