Головна / Новини / Надзвичайні події та кримінал / Зґвалтування 26-річної дівчини у Кагарлику: у ДБР розповіли нові подробиці резонансної справи

Зґвалтування 26-річної дівчини у Кагарлику: у ДБР розповіли нові подробиці резонансної справи

У справі також з’явилися і нові потерпілі.Заступник директора Державного бюро розслідувань Олександр Бабіков розповів про виявлені нові епізоди та хід розслідування справи щодо зґвалтування 26-річної дівчини поліцейськими у Кагарлику.
В ефірі телеканалу “Україна 24” він повідомив, що воно може бути завершене вже у жовтні.“Чотирьом особам пред’явлено повідомлення про підозру, проведені всі експертизи, слідчі планують завершити розслідування вже в жовтні цього року. Досі розслідували, тому що виявлялися нові епізоди. Більше того, виявлялися нові речові докази – і протигаз, і спеціальні знаряддя, які проходили генетичні експертизи, встановлювали приналежність…” – повідомив Бабіков.

Читайте також  На військовому параді під час виступу Порошенка знепритомнів солдат

Він також зазначив, що у справі з’явилися і нові потерпілі. “Коли відбувся розголос, почали до ДБР звертатися люди, які зазнали тортур. Від того кримінальне провадження почало розширюватись… Коли побачили, що це не один і не два випадки, вже необхідно було слідчим дати оцінку діяльності керівника підрозділу. Це також потребувало додаткового збору доказів”, – наголосив заступник директора ДБР.
 

Залиште свій коментар