З 9 грудня не вакцинованих працівників відсторонять від роботи. Перелік професій

З 9 грудня не вакцинованих працівників відсторонять від роботи. Перелік професій

З 9 грудня нещеплені від COVID-19 співробітники органів виконавчої влади та соцпрацівники відстороняються від роботи. Міністерство охорони здоров’я розширило перелік професій з обов’язковою вакцинацією від COVID-19.

Про це повідомляє департамент охорони здоров’я Вінницької облдержадміністрації.

Згідно з наказом, крім освітян та працівників центральних та місцевих органів влади, обов’язковій вакцинації проти коронавірусу на період дії карантину підлягають співробітники:

  • підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління центральних органів виконавчої влади;
  • підприємств, установ та організацій, включених до Переліку об’єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 4.03.2015 року № 83.
  • установ і закладів, що надають соціальні послуги, закладів соціального захисту для дітей, реабілітаційних закладів.

Нагадуємо, раніше повідомлялося про обов’язкову вакцинацію працівників навчальних закладів та центральних й місцевих органів влади.

Працівники вищезазначених установ, які станом на 9 грудня не матимуть документа про щеплення принаймні однією дозою антиковідної вакцини, сертифіката чи довідки про одужання від COVID-19 або довідки про протипоказання до щеплення, будуть відсторонені від роботи без збереження заробітної плати.
Контроль за допущенням до роботи тільки тих працівників, які мають документи про щеплення чи протипоказання до вакцинації, покладається на керівника підприємства.

Важливо, що звільняти працівника через відсутність щеплення незаконно. Для цього відсутні правові підстави.

Люди з протипоказаннями до щеплень мають надати відповідні документи керівникам.

Залиште свій коментар