Головна / Новини / Надзвичайні події та кримінал / Зайцева та Дронов сидітимуть 10 років: Верховний суд поставив крапку в справі

Зайцева та Дронов сидітимуть 10 років: Верховний суд поставив крапку в справі

Олена Зайцева та Геннадій Дронов, яких засудили до 10 років в’язниці за загибель десятьох осіб у смертельній ДТП у Харкові, відбуватимуть повний термін покарання.

Таке рішення було ухвалено Верховним судом України за підсумками засідання 3 квітня. Зокрема, суд розглянув касаційні скарги засуджених і відмовив у їх задоволенні (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

Зайцева та Дронов“Українська правда”

 
“Верховний суд ухвалив: вирок Київського районного суду міста Харкова від 26.02.2019 року та ухвалу Харківського апеляційного суду від 14 серпня 2019 року щодо Зайцевої Олени Олегівни та Дронова Геннадія Олексійовича залишити без зміни, а касаційні скарги їхніх захисників-адвокатів Плєтньової Юлії Володимирівни та Токарева Геннадія Володимировича – без задоволення. Постанова Верховного суду набуває чинності з моменту її проголошення, є остаточною та оскарженню не підлягає”, – зазначив суддя, що головує.

Читайте також  “Сидів на схилі з GPS в руках”: З’явилися шокуючі подробиці трагедії з туристами в Карпатах

Наразі відомо, що повний текст постанови буде оголошено 8 квітня 2020 року о 16:00. Засідання 3 квітня відбувалося в режимі відеоконференції.

Нагадаємо, Зайцева брати участь у суді не захотіла. Її адвокатка до Верховного суду також не з’явилася. Що стосується Дронова, то він долучився до відеоконференції з колонії, а його адвокат прибув до суду.

Нові правозахисники Зайцевої заявляли, що їхня підзахисна нібито ні в чому не винна, на відміну від Дронова. Також вони стверджували, що суд не взяв до уваги вік дівчини та її важкі захворювання.

Зі свого боку захист Дронова наполягав на тому, щоб справу повернули до суду першої інстанції: фактично, щоб почали новий розгляд.

 

Залиште свій коментарLoading...