Головна / Новини / Суспільство / “Зелена моя Україна. Чи не моя. Я вже не знаю”: Телеведуча 1+1 прокоментувала вибори у Раду

“Зелена моя Україна. Чи не моя. Я вже не знаю”: Телеведуча 1+1 прокоментувала вибори у Раду

Від президентських виборів був час звикнути до відчуття себе серед меншості, витісненої на периферію мудрим українським народом. Про це написала телеведуча каналу “1+1” Юлія Бориско на своїй сторінці у Facebook.“Зелена моя Україна. Чи не моя. Я вже не знаю. Дивишся на карту втілених електоральних уподобань, а там – наче всі вирублені ліси знову виросли, ще й затягнули собою міста і села, лани і степи, річки і лимани. Країна-магічний ліс якийсь. Із таким позеленішанням і динозаврів можна спробувати клонувати – прогодуємо. Лише у моєму Львові вони не виживуть”, – йдеться у повідомленні.


За її словами, стадія прийняття після президентських виборів минула. І на зміну дикому страху за майбутнє України прийшли маніакального стану веселощі.ґ

Читайте також  Порошенко, погостивший у семьи в Авдеевке, увидел на холодильнике российский флаг. Видео

“Принесли іронію і певний шарм позиції спостерігача, коли ти сидиш на задніх рядах і дивишся, як на сцені метушаться інші. Що я збираюся з цим робити? Добре відпочити у відпустці. Відзначити День Незалежності (це свято важливіше за День народження зараз). Гаряче підтримувати своїх. І працювати над собою, щоб на зміну манії не прийшла клінічна депресія. Цей мінливий світ не для депресивних. Розводити динозаврів! Це хороша ідея”, – написала телеведуча.
Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.

Залиште свій коментар