Головна / Новини / Політика / Зеленський натякнув на можливе майбутнє Порошенка: якщо цього захочуть українці

Зеленський натякнув на можливе майбутнє Порошенка: якщо цього захочуть українці

Кандидат у президенти Володимир Зеленський, який за попередніми даними перемагає в другому турі зробив гучну заяву. Він не виключає можливості призначення Петра Порошенка на якусь посаду в уряді. І додав, що це відбудеться тільки, якщо того побажає суспільство. Про це Зеленський повідомив під час прес-конференції у своєму штабі.

“Ви хочете, щоб я його кимось призначив? Тоді я звернуся до громади. Якщо суспільство мені скаже, що вони хочуть бачити Петра Порошенка на тій чи іншій посаді – може бути, я не знаю. Мені здається, що це не сьогоднішнє рішення, кадрове. Давайте спробуємо новими силами щось зробити. Дуже хочеться”, – зазначив Зеленський.
“Я готовий звернутися до Порошенка, коли мені знадобиться допомога”, – додав Зеленський.

Українці активно коментують таку можливість: “Є ще одна посада в АТО на першу лінію, він же головний головнокомандувач, з аналізами все в порядку, за віком годиться”, “Володя!!! Ну не засмучуй мене!!! Яке об’єднання???? Нехай поверне гроші спочатку. Не хер пускати його назад до годівниці”, “Ніякого Порошенко і його команди має бути !!! Повний переворот,як в Грузії,Саакашвілі правильні речі говорив у своєму відеозверненні до Зеленському!!! Усіх прокурорів он, Порошенко он,весь парламент он, тільки тоді буде порядок,страшно думати,якщо Вова не впорається,а народ сподівався”, “Суспільство хоче бачити Порошенка на Посаді в зоні АТО НЕХАЙ СПРОБУЄ ЗАКІНЧИТИ ВІЙНУ ЗА ДВА ТИЖНІ!”, “Ми вас обирали для того, щоб цих корупціонерів не було при владі, не робіть цього, бо інакше народ буде розчарований в вас!”, “Ні в якому разі! Порошенко – це минуле, про яке краще забути! Потрібно будувати нову Україну новому президенту з його новою командою. Володя, прислухайтеся, будь ласка, на думку людей, це допоможе вам прийняти правильне рішення”.

Залиште свій коментарLoading...

Читайте також  Браво Дональд Туск: поляк пристыдил Вилкула, Бойко и компанию, показав, как надо общаться на государственном языке